З першого дня носіння взуття наражається на зміни, які призводять до його зносу. Ремонт взуття подовжує термін його носіння, відновлює первісну форму верхньої та нижньої частин, і покращує зовнішній вигляд взуття в період його носіння, зберігає користувацькі властивості взуття.

Початковий період носіння характеризується зміною форми взуття відповідно до індивідуальних особливостей стопи і ходи людини. По мірі подальшого носіння з’являються ознаки руйнування окремих деталей взуття і їх кріплень.

У процесі ремонту взуття виконуються такі види робіт:

 1. ремонт і заміна верхньої частини та підкладки;
 2. зміна форми та розміру взуття;
 3. прикріплення фурнітури і прикрас;
 4. ремонт нижньої частини взуття – залежно від природи дефектів може поділятися на дві групи:
  • ремонт підошви, підборів чи набойок;
  • або їх заміна.

Основним призначенням ремонту взуття є:

 1. подовження термінів носіння;
 2. відновлення первісної форми верхньої частини взуття;
 3. покращення зовнішнього вигляду в період носіння;
 4. збереження користувацьких властивостей.

Різноманіття взуття за видами, статевим чи віковим призначенням, матеріалами верхньої та нижньої частини, методами кріплення нижньої частини, кліматичними особливостями географічних місцевостей ускладнює визначення термінів носіння.

У ремонті взуття розрізняють гарантійний, доремонтний і міжремонтний терміни носіння відремонтованого взуття.

Студія взуття LITINI пропонує широкий спектр послуг. У тому числі, і з ремонту взуття та аксесуарів. Наші висококваліфіковані майстри виконають для Вас будь-яку роботу. Від ремонту блискавки – до заміни підборів, і навіть більше. Ми беремося за роботу будь-якої складності. Навіть, на перший погляд, безнадійні випадки будуть врятовані. При цьому, не має значення виробник чи бренд Вашого взуття – ми зробимо з нього «лялечку». 

Ми впевнені у якості нашої роботи. Адже у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, з глибоким розумінням і серйозним досвідом роботи із взуттям різних цінових категорій. При цьому, також у нас великий вибір матеріалів найкращої якості виробництва Бразилії, Італії, Латвії, Франції, Іспанії, Японії, Польщі, Норвегії.

Варто зазначити, що для нас принципово важливим є те, що робочий процес проходить у чистоті.

Звернувшись до нашої студії за послугами з ремонту, Ви залишитесь задоволені – адже Ваша річ прослужить Вам ще довго.

Назад