В Україні взуття ручної роботи (hand-made) щоразу збирає більше коло прихильників. Незвичність і привабливість технології полягає в тому, що спеціально навчений майстер знімає мірки у клієнта, узгоджує найменші деталі бажаної пари: модель, колір, матеріал, спосіб обробки шкіри, і навіть підошву підбирає спеціально для кожного, враховуючи індивідуальні особливості та рід занятості майбутнього власника.

За бажанням клієнта, на індивідуальну пару наноситься його ім’я і підпис майстра.

Українська торгова марка LITINI (hand-made) дає можливість отримати ексклюзивне, якісне та унікальне взуття, дуже практичне і зручне в носінні.

Черевики не псуються від перемінливої погоди, а класичні моделі підходять практично до кожного образу. У таку покупку можна буде взуватися протягом не одного сезону, багато років підряд.

Серед взуття LITINI складно знайти дві однакові пари. Навіть, якщо є схожі моделі, то кожна з них, все одно, має свій характер і свій образ.

Слід пам’ятати, що взуття має бути не лише привабливим, але і зручним, а хода її власника або власниці повинна залишатися природною і невимушеною.

Щодо матеріалів, то тут ми рекомендуємо обирати натуральну шкіру, замшу або нубук – вони забезпечують ногам комфорт, вентиляцію та нормальний кровообіг. Взуття з таких матеріалів, безумовно, і служить довше.

Варто зазначити, що шиючи взуття під замовлення, враховуються всі необхідні параметри. Окрім розміру, також слід приділити увагу підйому та особливостям стопи, звісно, якщо вони є. Базуючись на поєднанні усіх цих параметрів, створюється, так званий, макет ступні – індивідуальна колодка, по якій буде проводитись пошиття певної моделі. І такий макет розробляється для кожного виду взуття.

Ми впевнені в тому, що коли ви спробуєте взуття ручної роботи, вже не захочете повертатися до фабричного виготовлення.

Назад