LITINI

Українська взуттєва торгова марка LITINI (hand-made) з’явилася на світ у 2008 році, з легкої руки майстра-взуттяра Тимофія Липського. Він у власноруч розробляв і продовжує розробляти дизайн усіх моделей марки. У своїй роботі Тимофій завжди керується бажанням втілити красу, якість та надійність.

Надавати перевагу ручній роботі перед фабричним штампуванням уже давно стало окремим трендом у Fashion-культурі. Це позиція модних інсайдерів, а також публіки, яка розуміється на якісних речах. Певним чином, взуття навіть стає предметом колекціонування. Особливо, у жінок.

Якщо над вашими костюмами вже давно працює особистий кравець, то взуття, виконане згідно індивідуального замовлення, стає просто необхідним елементом гардеробу.

Не секрет, що якісне взуття дуже легко розпізнати: так само, як і легко побачити різницю між дорогими і дешевими аксесуарами. В одязі ці відмінності не такі помітні. Таким чином, цілком закономірно, що чоловіки та жінки хочуть інвестувати гроші в дороге взуття, ніж у дорогий одяг. Тим паче, багато впливових модних журналів зараз пропонують поєднувати дороге взуття і одяг за демократичними цінами. І ця тенденція вже встигла прижитися в реальному житті.

Обираючи взуття ручної роботи, виготовлене із найкращих матеріалів та комплектуючих, досвідчений клієнт керується відомим правилом: якісного взуття багато не буває.